אינסטלציה וסניטריה

יצירת קשר לפרטים

  • כתובת קרית מטלון, טשרניחובסקי - פתח תקווה
  • טלפון052-8664799
  • מיילG0528664799@gmail.com

זקוקים לעבודת אינסטלציה פשוטה או מורכבת?

המלצה שלנו: קחו אינסטלטור מוסמך, כיוון שכל תקלה באינסטלציה הביתית או המשרדית עלולה לגבות מחירים כבדים. הצוות של יצחק גלפו, קבלן שיפוצים מעל 20 שנה, עושה לכם סדר בעובדות: נקדים ונאמר כי צנרת אספקת המים היא מערכת שעומדת בפני לחץ מתמיד של מים וטמפרטורה גבוהה. לכן, כל פגיעה בה - בעקבות ציוד לקוי, התקנה לקויה או פגיעה חיצונית - עלולה לגרום לנזקי רטיבות והצפה כבדים ביותר. ישנן מגוון צנרות המקובלות היום להתקנה, והחדישות שבהן גם יעילות ועמידות לאורך שנים ואפילו ניתנת להן אחריות מטעם החברה לעשור. רצוי לבחור בעל מקצוע מנוסה בהתקנת המערכת אותה בחרתם להתקין ולוודא שאתם מקבלים מערכת שהותקנה בהתאמה לשיטת הריצוף בבית (טורי/אלכסוני), כיוון שאם יש תקלה, לעיתים ניאלץ להרים את הריצוף כדי לתקן. מומלץ מאוד להתקין מערכת שתכלול החלפת ביוב כדי שכל החלקים ``יתלבשו`` זה על זה בצורה שלא תיצור נזקים לעתיד, ולשמור ביום-יום על מס' פעולות פשוטות כמו מסננים על הברזים, זריקת לפח של לכלוך כבד (תחבושות וטיטולים) ולא לתוך האסלה וכן אחזקת פומפה בבית/במשרד כדי להפוך סתימות מורכבות לפתירות.

ועוד קצת עלינו...

לצוות שלנו יש 20 שנות ניסיון ושירות באהבה, אשר מביאות לפתחנו את כל סוגי השיפוצים, עבודות האינסטלציה והלקוחות.
כצוות, אנחנו מקפידים לעבוד על פי התקנים, עם ציוד איכותי, עם אנשים מוסמכים ובעלי ניסיון, כדי לתת ללקוח את השירות האיכותי ביותר והבטוח ביותר. אינסטלציה זוהי מערכת שעלולה לגרום נזקים כבדים במידה ולא הותקנה כראוי, אי לכך אנחנו עושים בדיקה יסודית של הצרכים והפתרונות האולטימטיביים.
אנו עושים את מירב מאמצינו לתת מענה זריז ונעים בהתאם לגודל וסגנון הפרוייקט, ובמחירים הוגנים, דבר שניכר בהכרת התודה של לקוחות מרוצים אשר חוזרים אלינו לאורך השנים לפרוייקטים נוספים.

X
× דברו איתנו
דילוג לתוכן