צבע וסיוד

יצירת קשר לפרטים

  • כתובת קרית מטלון, טשרניחובסקי - פתח תקווה
  • טלפון052-8664799
  • מיילG0528664799@gmail.com

חושבים לצבוע או לסייד?

חושבים לצבוע או לסייד? מתלבטים מה יותר נכון עבור הבית או המשרד? הצוות של יצחק גלפו, קבלן שיפוצים מזה 20 שנה, עושה לכם קצת סדר בעובדות: פעולת סיוד היא למעשה פעולת צביעה באמצעות חומר סיד. משתמשים בסיד כאשר רוצים לחסוך בעלויות כיוון שמגע בקיר מסויד ישאיר לכלוך, ייתכנו בגללו גירויים לעור ושימוש במים (בשטיפה למשל) עלול להוריד את הצבע מהקיר. מאידך היתרון הברור שלו הוא עמידות בפני עובש ופטרת, זו הסיבה שנסייד בהחלט אמבטיות, שירותים ותקרה – מתחת לקרמיקה או לשכבת הצבע שיבחר הלקוח.

ועוד קצת גם עלינו...

פעולת צביעה היא שימוש בצבעי יסוד או אקריליק שאינו משאיר צבע על הבגדים או הידיים, יש לו מראה רטוב וחלק מה שמשווה לבית או למשרד מראה רענן וטרי, הוא רחיץ, הוא לא אלרגני ובשנים האחרונות פותח גם צבע שהוא עמיד בפני פטרת ועובש. (כמובן שבמצב של עובש או פטרת, ניאלץ לשייף את הקיר ולהוריד ממנו את המפגעים קודם לצביעה.)
לסיכום, צביעה היא פעולה יקרה יותר מסיוד, אך הערך שלה רב.

קצת עלינו?
20 שנות ניסיון ושירות באהבה, מביאות לפתחנו את כל סוגי השיפוצים והלקוחות.
כצוות, אנחנו מקפידים לכסות לפני הצביעה ריהוט, שקעים, גופי תאורה וכמובן את הריצוף, כדי לתת ללקוח את השירות האיכותי ביותר ועושים את מירב מאמצינו לתת מענה זריז ונעים, ובמחיר הוגן, דבר שניכר בהכרת התודה של לקוחות מרוצים אשר חוזרים אלינו לאורך השנים לפרוייקטים נוספים.

X
× דברו איתנו
דילוג לתוכן