עבודות פיתוח ובנייה

יצירת קשר לפרטים

  • כתובת קרית מטלון, טשרניחובסקי - פתח תקווה
  • טלפון052-8664799
  • מיילG0528664799@gmail.com

מחפשים קבלן מומחה לעבודות פיתוח?

מחפשים קבלן מומחה לעבודות פיתוח ותוהים מה הן כוללות ומי מוסמך לעשותן? הצוות של יצחק גלפו, קבלן שיפוצים מעל 20 שנה, עושה לכם סדר בעובדות: קבלני עפר ופיתוח מבצעים שורה ארוכה של עבודות חיוניות באתרים המאושרים על ידי מינהל מקרקעי ישראל, כגון: העתקת תשתיות, לרבות צינורות מים, מערכות ביוב, ניקוז, עמודי חשמל, הזזת/עקירת עצים, תכנון רשת חשמל, ניקוז ושילוט רחובות, תאורת כביש או רחוב, עבודות עפר במגרשי בנייה, יישור שטח כללי, חפירה ומילוי של אתר כולל קירות תומכים למגרשי הבנייה, עבודות בטון ועוד. את האישורים לעבודות פיתוח נותנות על פי רוב הרשויות המקומיות, בהתייעצות עם משרד השיכון והבינוי (ואף מימון חלקי) ובמקרה הצורך עם חברת החשמל. ולא כל קבלן שיפוצים יכול לעסוק בפיתוח.

ועוד קצת עלינו...

לצוות שלנו יש 20 שנות ניסיון ושירות באהבה, אשר מביאות לפתחנו את כל סוגי השיפוצים, עבודות הפיתוח והלקוחות.
כצוות, אנחנו מקפידים לעבוד על פי התקנים, עם ציוד איכותי, עם אנשים מוסמכים ובעלי ניסיון, כדי לתת ללקוח את השירות האיכותי ביותר והבטוח ביותר. ומאמינים בבדיקה יסודית ובהכנה של הצרכים והפתרונות האולטימטיביים לכל אתר שבו נעשה הפיתוח.
אנו עושים את מירב מאמצינו לתת מענה זריז ונעים בהתאם לגודל וסגנון הפרוייקט, ובמחירים הוגנים, דבר שניכר בהכרת התודה של לקוחות מרוצים אשר חוזרים אלינו לאורך השנים לפרוייקטים נוספים.

X
× דברו איתנו
דילוג לתוכן